אודות

מחפשים את חווית הבשר המושלמת בעסקה הכי משתלמת??
אנחנו כאן בדיוק בשביל זה, Meet&Meat – מקום לחברים ולבשר.
כשמה כן היא, מסעדת בשרים משפחתית שנולדה בראשו של אב המשפחה ומופעלת ע"י שני בניו בליגד סנטר 1, מודיעין.

בשנת 2012 החלה Meet&Meat כמסעדה קטנה הפועלת בשעות הערב בלבד באזור התעשייה בשילת וצברה קהל לקוחות נאמן שהלך וגדל מחודש לחודש ועתה נפתחה מחדש במקום גדול ומקסים והעיקר שמרה על איכות המנות (לפי הצהרת הלקוחות הנאמנים) גם במקום החדש. אין ספק שמיט אנד מיט כשמה כן היא מקום מפגש לכל אוהבי הבשר וחלומו של כל קרניבור.

במיט אנד מיט ממתין לאורחים ולסועדים תפריט מגוון לצד קונספט מיוחד של התמחות בשיטת עשייה ייחודית של בשר, שנעשה בצלייה אטית בשילוב עישון קל במעשנת בשרים ומוגש למרכז השולחן. הטיפול הייחודי בנתחי הבשר האיכותיים מספק להם טעם, נימוחות ותחושה מופלאה שבהן עוד טרם נתקלתם.

ה-ארוחה שכל סועד מיט אנד מיט כל כך התגעגע אליה היא
חווית הבשרים! בזה אחר זה מוגשים למרכז השולחן אסאדו (הטוב ביותר שתאכלו בארץ), חזה עוף מעושן קלות שנמס בפה, אנטריקוט אנגוס לפי מידת העשייה שתבחרו (אנחנו ממליצים לא יותר ממדיום) וחזה מולרד חצי קריספי שטרם יצא לכם לטעום. חוץ מהבשרים אנו דואגים למלא את השולחן בתוספות מכל טוב.
תנסו את החוויה שלנו ותישארו עם טעם טוב במלוא מובן המילה.

בין השאר תוכלו להתענג במסעדה על מנות כמו כנפיים בצ'ילי (כאלו לא טעמתם, באחריות!); מניפת מולרד, אנטריקוט אנגוס מובחר, סטייק פרגית על הגריל, המבורגר טחון טרי במקום מנתחי אסאדו ואנטריקוט, מבחר נתחים ייחודי מהנתחים הטובים ביותר שניתן להשיג
ועוד ועוד הנאות שאתם פשוט חייבים לטעום.

עקב סגנון העשייה של הבשר במטבחנו ועל מנת שתזכו בחוויה במלואה ובשירות הטוב ביותר, אנא הזמינו מקומות מראש.